Dnia 2022-04-07 16:00 odbył się mecz SKRA Częstochowa - Chrobry Głogów zakończony wynikiem 2-2

SKRA Częstochowa - Chrobry Głogów, wynik końcowy 2-2. Dnia 2022-04-07 16:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy SKRA Częstochowa a Chrobry Głogów.

Pierwsza połowa meczu między SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: A. Mesjasz 33' 1-0 A. Mesjasz 38' 2-0 D. Piła 79' 2-1 T. Cywka 89' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Holik 16' D. Niedbala 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: D. van der Heiden 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania - A. Aluszyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Liczni kibice śledzą bardzo ciekawe poczynania, które startują w lidze I Liga. Złożone z zdolnych zawodników piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak M. Holik D. van der Heiden niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Systematycznie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, idealne bramki i asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania między piłkarzami bywają zażarte, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że są to potyczki statyczne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion GKS-u.