ŁKS Łódź kontra SKRA Częstochowa, wynik meczu - 2-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-07-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy ŁKS Łódź a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kowalczyk 31' 1-0 P. Sajdak 45' 1-1 P. Janczukowicz 72' 2-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 48'

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny sędzia spotkania - D. Sulikowski. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Dzisiaj liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Kowalczyk często serwują fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Ustawicznie zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich orazprzeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. ŁKS Łódź oraz SKRA Częstochowa i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.