Na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz między SKRA Częstochowa i Podbeskidzie zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2023-03-05 17:00 na stadionie Stadion GKS-u odbył się mecz ligi I Liga kolejki 22. Zmierzyły się SKRA Częstochowa i Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Podbeskidzie wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: J. Sangowski 49' 1-0 K. Lukoszek

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Babiarz 45' B. Baranowicz 58' A. Olejnik 90' P. Nocon 90'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Igonen 23'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Podbeskidzie: M. Janota 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Złożone z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak B. Babiarz M. Igonen często gwarantują własnym fanom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania między drużynami okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nie są interesujące. Natrafiamy na spektakularne asysty oraz gole, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Podbeskidzie jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion GKS-u.