Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2021-09-24 16:00 miało miejsce spotkanie Widzew Łódź vs SKRA Częstochowa: wynik końcowy 4-0

Widzew Łódź vs SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2021-09-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Widzew Łódź a SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź i SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

Gole strzelali: J. Letniowski 42' 1-0 B. Guzdek 63' 2-0 P. Zielinski 66' 3-0 K. Karasek 77' 4-0

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Wojtyra 37' O. Krzyzak 40' M. Kwietniewski 83' S. Szymanski 85'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Widzew Łódź zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Jastrzębie. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani śledzą poczynania ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak K. Wojtyra często zagwarantowały swoim fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania statyczne. Zdarzają się spektakularne gole i asysty, bezlitosne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych iprzeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Widzew Łódź i SKRA Częstochowa oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.