SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu - 1-0

SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-0. W dniu 2022-08-13 13:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy SKRA Częstochowa a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: A. Mesjasz 73' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 52' D. Hilbrycht 62'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 27' S. Bonecki 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 49'

Główny sędzia spotkania to K. Iwanowicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Wisla Plock a Zaglebie Sosnowiec z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Wikielec.

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak S. Szymanski M. Maslowski częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy idealne gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GKS-u.