Mecz Górnik Łęczna - SKRA Częstochowa, wynik 3-0

Górnik Łęczna - SKRA Częstochowa 3-0. Dnia 2022-10-15 13:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Górnik Łęczna oraz SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania między Górnik Łęczna a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: V. Lykhovydko 43' 1-0 E. Kryeziu 59' 2-0 H. Sobol 84' 3-0

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 25' D. Niedbala 48' K. Lukoszek 57'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - R. Trochimiuk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ciekawe poczynania w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak A. Mesjasz nierzadko zapewniły kapitalnym entuzjastom mnóstwo emocji. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, iż potyczki nudzą. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty oraz bramki, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Górnik Łęczna i SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.