Najlepsze zajęcia z akrobatyki wodnej, które wprowadzają dzieci w świat akrobatyki wodnej - aby dobrze się bawiły i trenowały

Bez względu na to, czy nazywasz to akrobatyką wodną, aquagymem czy aqua aerobikiem, jedno jest pewne: nie musisz być rybą, aby czerpać korzyści z tego zabawnego treningu w wodzie. W rzeczywistości zmoczenie się może być świetnym sposobem na utrzymanie aktywności i budowanie siły w dorosłym życiu, a nawet w dzieciństwie. Zajęcia w wodzie nie są już przeznaczone tylko dla dorosłych. Zostały one zaprojektowane specjalnie po to, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności, a jednocześnie zapewnić im rozrywkę i radość z przebywania w wodzie. Oto kilka najlepszych zajęć z akrobatyki wodnej, które nie tylko wprowadzą Twoje dziecko (dzieci) w świat akrobatyki wodnej, ale także sprawią, że będzie się ono ruszać i dobrze bawić w tym samym czasie.

Aqua Tots - zajęcia fitness w wodzie

Aqua Tots to zajęcia z pływania odpowiednie dla maluchów, które zaczynają chodzić. Są one również świetne dla przedszkolaków, które trochę się boją włożyć buzię do wody lub nie są jeszcze gotowe do zanurzenia się z boku. Zajęcia Aqua Tots to zabawny sposób na zapoznanie malucha z wodą. Można spodziewać się bąbelków, zabawek, piosenek i zabaw w wodzie, a także wczesnych umiejętności, takich jak kopanie, dmuchanie baniek i używanie deski do pływania. Zarówno stanie w wodzie, jak i siedzenie na nadmuchiwanym żółwiu morskim to sposób na to, aby dziecko czuło się komfortowo i było bezpieczne w wodzie. Należy pamiętać, że małe dzieci mogą utonąć bardzo szybko już w 30 cm wody, dlatego ważne jest, aby zachować czujność i mieć cały czas nadzór osoby dorosłej.

Pływajmy razem: Zajęcia pływania dla przedszkolaków

Program Swim Together pomaga dzieciom nauczyć się pływać i bezpiecznie korzystać z wody, jednocześnie zwiększając ich pewność siebie i rozwijając ważne umiejętności życiowe, takie jak determinacja, odporność i wiara w siebie. Program ten wykorzystuje australijskie standardy nauki pływania i został zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich dzieci, również tych o specjalnych potrzebach lub z innymi problemami fizycznymi. Programy Swim Together są doskonałym wprowadzeniem do wody dla małych dzieci, które są gotowe do nauki pływania. Są one odpowiednie dla dzieci w wieku 3-10 lat, które potrafią już przepłynąć 50 m bez asysty. Zajęcia Swim Together odbywają się na basenach i są odpowiednie zarówno dla basenów krytych, jak i otwartych. Zajęcia obejmują gry i zabawy, a także wiedzę na temat bezpieczeństwa w wodzie oraz podstawowe umiejętności pływackie, takie jak pływanie, poruszanie się w wodzie z pomocą, umiejętności pomagające kontrolować oddech, a także korzystanie z basenu i przebieralni.