Na obiekcie Stadion MOSiR odbył się mecz Wisła Puławy kontra SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 1-0

W meczu II Ligi - East pomiędzy Wisłą Puławy a SKRĄ Częstochowa padł wynik 1-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się 27 kwietnia o godzinie 15:00 na Stadionie MOSiR, dostarczyło emocji do samego końca. Mimo bramki padającej dopiero w drugiej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy, walcząc o każdą piłkę.

Żółte kartki Goście: - 45', 71', 81'

Czerwone kartki Gospodarze: (brak danych)

Czerwone kartki Goście: - M. Kaczmarek 76'

Następne mecze dla Wisły Puławy: Radunia Stężyca, Zagłębie Lubin II, Jastrzębie.

Następne mecze dla SKRY Częstochowa: ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn.

Relacja z meczu:

Na malowniczym Stadionie MOSiR w Puławach odbył się zacięty pojedynek między miejscową Wisłą a gośćmi z Częstochowy, SKRĄ. Obydwie drużyny zagrały ambitnie od pierwszego gwizdka sędziego, starając się zdobyć cenne punkty w kończącym się sezonie II Ligi - East.

Początek spotkania nie przyniósł bramek, ale emocji było co niemiara. Wisła Puławy starała się narzucić swój styl gry, a SKRA Częstochowa odpowiedziała solidną defensywą i groźnymi kontratakami.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, mimo starań obu zespołów. Druga połowa to prawdziwa esencja piłki nożnej - walka, determinacja i napięcie sięgały zenitu. Kibice na trybunach dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą atmosferę na stadionie.

W 83. minucie to jednak gospodarze wyszli na prowadzenie! M. Bortniczuk strzelił gola, rozpływając się przy tym w brawach swoich fanów. Wisła Puławy objęła zasłużone prowadzenie, a SKRA musiała szukać sposobu na odrobienie strat.

Mecz nie obył się bez kontrowersji - obie drużyny otrzymały żółte kartki za zbyt zdecydowaną grę. Niestety dla gości, w 76. minucie M. Kaczmarek z SKRY zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko, pozostawiając swoją drużynę w dziesiątkę.

Ostatecznie Wisła Puławy utrzymała wynik do końca spotkania, odnosząc ważne zwycięstwo 1-0. Kibice świętowali na trybunach, a zawodnicy dziękowali im za wsparcie po końcowym gwizdku sędziego.

Mecz z pewnością zapadnie kibicom Wisły Puławy w pamięć, jako emocjonująca batalia na boisku, która zakończyła się zwycięstwem ich ulubieńców. SKRA Częstochowa musi teraz podnieść się po porażce i skoncentrować na kolejnych wyzwaniach, jakie przyniesie im II Liga - East.