Stal Stalowa Wola vs SKRA Częstochowa, wynik spotkania 3-1

Emocje sięgały zenitu w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej, gdzie w ramach 32 kolejki II Ligi - Wschód doszło do spotkania pomiędzy Stalą Stalowa Wola a SKRĄ Częstochowa. Mecz, który odbył się w czwartek, 10 maja, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, choć do przerwy wynik był nierozstrzygnięty 1-1. Ten pojedynek, pełen zwrotów akcji i emocjonujących momentów, na pewno zapadnie w pamięć kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Stal Stalowa Wola a SKRA Częstochowa

W niedzielny wieczór na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej odbył się mecz pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i SKRA Częstochowa. Gospodarze podejmowali gości w ramach 32. kolejki II Ligi - East. O godzinie 18:30 rozpoczęło się widowisko, które dostarczyło kibicom wiele emocji.

W 14. minucie spotkania Stal Stalowa Wola wyszła na prowadzenie po trafieniu S. Strozika, który wykorzystał świetną akcję zespołu i umiejętnie umieścił piłkę w siatce, dając przewagę swojej drużynie.

Niespełna pół godziny później, w 41. minucie, SKRA Częstochowa odpowiedziała bramką zdobytą przez M. Masa, który doprowadził do wyrównania stanu meczu na 1-1. Po pierwszej połowie wynik był remisowy, a emocje wciąż rosły na trybunach.

W drugiej połowie Stal Stalowa Wola kontynuowała swoją ofensywę, co zaowocowało bramką K. Chelmeckiego w 64. minucie. Gospodarze ponownie objęli prowadzenie, a kibice oszaleli z radości na trybunach.

Nie minęło wiele czasu, gdy w 67. minucie P. Zaucha podwyższył prowadzenie swojego zespołu na 3-1, sprawiając, że goście mieli coraz trudniejsze zadanie przed sobą.

Po kilku nerwowych momentach na boisku, ostateczny gwizdek arbitra odezwał się przy wyniku 3-1 dla Stal Stalowa Wola. Gospodarze mogli cieszyć się z trzech punktów zdobytych w tym meczu, a kibice opuszczający stadion byli pełni radości.

W trakcie meczu sędzia pokazał kilka żółtych kartek. Dla drużyny gospodarzy upomnienia otrzymali D. Oko oraz O. Sukiennicki, natomiast w zespole gości kartki obejrzały M. Mas i M. Winciersz.

Po zakończeniu tego spotkania, Stal Stalowa Wola zmierzy się z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II oraz Stomilem Olsztyn. Natomiast SKRA Częstochowa czeka starcie z Kaliszem.