Mecz SKRA Częstochowa - GKS Katowice zakończony wynikiem 0-0

SKRA Częstochowa - GKS Katowice, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa i GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2021-10-16 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz GKS Katowice.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 23' M. Stromecki 75'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Janiszewski 5' P. Szwedzik 20' O. Repka 50'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia spotkania to P. Malec. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz Stomil Olsztyn natomiast GKS Katowice z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Jastrzębie.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak P. Nocon G. Janiszewski częstokroć zagwarantowały własnym wiernym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami są niezwykle zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki nas męczą. Często natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe gole czy asysty, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak SKRA Częstochowa i GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion ul. Bukowa.